EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

 6 14 5 11 26

 

 

Logowanie

 

 

Medale Diligentiae

dili2

Dnia 1 września  2022 r. w XI Liceum Ogólnokształcącym  w Białymstoku  najlepszym uczniom  i nauczycielom naszego miasta zostały wręczone medale „Diligentiae – za pilność”. Z rąk prezydenta naszego miasta, pana Tadeusza Truskolaskiego wyróżnieni zostali również nasi  reprezentanci – uczennica Joanna Skutnik z klasy III a i pani Agnieszka Bachurek – Zalewska najlepsi uczniowie  i  nauczyciele- mistrzowie.

dili1

Medal „Diligentiae – za pilność - otrzymują najlepsi uczniowie, oraz ich mistrzowie- nauczyciele towarzyszący młodzieży na drodze rozwoju.  Jest on symbolem uczciwej i rzetelnej pracy, dążenia do zdobywania wiedzy i osobistego rozwoju. Zachęca  do codziennej pracy w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszych wyników w nauce.  To także prestiżowa nagroda dla nauczycieli, którzy swoją postawą, przykładem życia i postępowania są wzorem dla uczniów, są dla nich szczególnym autorytetem. Wyróżnionym serdecznie gratuluję – powiedział nagrodzonym prezydent Tadeusz Truskolaski.

Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez Prezydenta Miasta Białegostoku co roku – od 2004 r.

Serdecznie gratulujemy!!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.