EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kolejny sukces w Olimpiadzie ZUS

Marlena Lewoc (3f), Paulina Malinowska (4b) i Katarzyna Załuska (2b) uzyskały II miejsce w kraju w VIII edycji Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

Dziewczyny w znakomitym czasie 15 minut i 12 sekund udzieliły poprawnych odpowiedzi na 29 z 30 pytań testu wielokrotnego wyboru. Był to najlepszy czas w kraju! Etap centralny odbył się on-line 8 kwietnia 2022 roku. W całej olimpiadzie brało udział 35 tys. uczniów z 947 szkół.

Marlena, Paulina i Katarzyna otrzymały tablety, indeksy na 22 uczelnie w kraju i dodatkowe punkty na 26 uczelni w kraju oraz dodatkowo Marlena i Katarzyna będą zwolnione z egzaminu zawodowego z części pisemnej kwalifikacji EKA.05.  Opiekun merytoryczny Pani Aneta Nartowicz otrzymała czytnik e-booka, a szkoła laptop.

Nagrody  laureatki odebrały 20 maja 2022 roku w Warszawie z rąk Prezesa ZUS Pani Profesor Gertrudy Uścińskiej.   

Gratulujemy ekonomistkom i życzymy dalszych sukcesów.

 

Więcej na stronie:

https://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/index/id/213049

https://www.zus.pl/-/gratulacje-dla-m%C5%82odzie%C5%BCy-?redirect=%2Fbaza-wiedzy%2Fedukacja%2Faktulanosci

https://pl-pl.facebook.com/olimpiadaoubezpieczeniachspolecznych/

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.