EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD

                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

33  6  27  8  30

Logowanie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Podsumowania rocznej dydaktyczno-wychowawczej pracy dokonał w swoim przemówieniu dyrektor szkoły Wojciech Janowicz. Chwilę później dyrektor - z radością i dumą - wręczył Stypendia Motywacyjne Dyrektora Szkoły uczniom kończącym ten rok szkolny z wyróżnieniem. Wyrazy uznania i gratulacje od dyrektora otrzymały stypendystki Prezesa Rady Ministrów oraz finalistki ogólnopolskiego konkursu Matematyczne Preteksty. Gratulujemy nagrodzonym! Gratulujemy wszystkim promowanym! 


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.