EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Praktyki w portugalskich firmach dobiegły końca!

Wróciliśmy już do polskiej rzeczywistości i wszyscy z tęsknotą wspominamy cztery tygodnie w Portugalii. Wyjazd nauczył nas tak wiele! Nowe kompetencje, umiejętności zawodowe, współpraca w wielokulturowym zespole ale również nasz rozwój osobowy. Poznaliśmy nową kulturę, wzmocniliśmy pewność siebie, dzięki czemu możemy swobodnie poruszać się na europejskim rynku pracy. Wszyscy jednoznacznie możemy powiedzieć, że podróże kształcą a szczególnie wyjazdy Erasmus+.

Ostanie dni przed wyjazdem poświeciliśmy na zwiedzanie urokliwych zakątków Portugalii. Zawitaliśmy do Guimaraes, niewielkiego miasteczka, określanego mianem kolebki Portugalii. Drugim punktem na naszej mapie była Braga, jedno z najstarszych miast w Portugalii. Zwiedziliśmy słynne sanktuarium Dobrego Jezusa z Góry, do którego prowadzą bogato zdobione schody z fontannami i kapliczkami. Zawitaliśmy również do miejscowości Barcelos, z której pochodzi słynna legenda o kolorowym kogucie – symbolu Portugalii.

Punktem kulminacyjnym było wręczenie certyfikatów wszystkim uczestnikom wyjazdu. Uczniowie klas trzecich kształcący się w zawodzie technik ekonomista z sukcesem zakończyli praktyki zagraniczne w Povoa de Varzim.

Gratulujemy!!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.