EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

5 17 26 6 1

 

Logowanie

Z sercem do nakrętek

 

Kilka dni temu Ania i Asia w imieniu klasy 2A dokonały zmasowanej wrzuty plastikowych nakrętek do Wielkiego Czerwonego Serducha przy wejściu do naszej Szkoły. 

Pozostało jeszcze kilka dni obecnego roku szkolnego. Zmobilizujmy się !!! Postarajmy się zapełnić całe Serducho ! Każda plastikowa nakrętka przybliża nas do tego celu. Weź udział w ekologiczno-charytatywnej akcji "Z sercem do nakrętek". Przyczyń się do efektywnej segregacji plastiku i jednocześnie wspomóż finansowo Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "Pomóż Im". Każda nakrętka jest ważna !

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.