EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dziesięciolecie Metro Edukacji

12 października Dyrektor szkoły Pani Alina Kuptel wraz z  Panią Wiolettą Wilda oraz uczennicą klasy IV e Martą Kościuczyk uczestniczyły w Konferencji z okazji jubileuszu 10-lecia Metro Edukacji – programu oświatowego, który jest realizowany w naszej szkole.  Konferencja odbyła się w warszawskim hotelu Le Meridien Bristol. W uroczystym  spotkaniu wzięli udział  dyrektorzy generalni sieci Metro Group z Niemiec, Prezes Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, przedstawiciele rządu, dyrektorzy i kierownicy kształcenia praktycznego z 26 szkół handlowych z całej Polski.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.