EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dziesięciolecie Metro Edukacji

12 października Dyrektor szkoły Pani Alina Kuptel wraz z  Panią Wiolettą Wilda oraz uczennicą klasy IV e Martą Kościuczyk uczestniczyły w Konferencji z okazji jubileuszu 10-lecia Metro Edukacji – programu oświatowego, który jest realizowany w naszej szkole.  Konferencja odbyła się w warszawskim hotelu Le Meridien Bristol. W uroczystym  spotkaniu wzięli udział  dyrektorzy generalni sieci Metro Group z Niemiec, Prezes Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan, przedstawiciele rządu, dyrektorzy i kierownicy kształcenia praktycznego z 26 szkół handlowych z całej Polski.