EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
3 12 21 1 30

Logowanie

Geograficzny konkurs drzwiowy

 

Zakończyła się tegoroczna edycja "Geograficznego konkursu drzwiowego". W tym roku przez ponad 2 miesiące geograficzne zagadki próbowało rozwiązywać 19 uczniów naszej Szkoły. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom, jednak laur zwycięstwa powędrował do osoby z najwyższym wynikiem końcowym. W tym roku jest to Andżelika Żamojda z klasy 2A i to ona stała się właścicielką przyjemnej geograficznej nagrody. Pan Jakub Ostaszewski zachęca już do udziału w kolejnej edycji geograficznej zabawy we wrześniu 2022.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.