EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
FERIE ZIMOWE

Logowanie

Wyjazd studyjny nauczycieli

W dniach 24.04 – 26.04.2022 roku Pani Anna Danilczuk i Pani Joanna Mądra uczestniczyły w  wyjeździe studyjnym na Targi Greenpower 2022 do Poznania, zorganizowanym w ramach projektu „EcoCentrum Kompetencji BOF – utworzenie branżowego centrum kompetencji w obszarze efektywności gospodarowania energią i zasobami”. Podczas wyjazdu nauczycielki zapoznały się z rynkowymi tendencjami, wymieniły się praktycznymi spostrzeżeniami i doświadczeniami, zdobyły wiedzę, poznały proekologiczne rozwiązania oraz dowiedziały się, przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża OZE. Uczestniczyły w seminariach: „Budowanie wartości firmy w branży OZE, czyli jak obniżać koszty i zwiększać przychody”, „Energetyczny Talk Show Globenergia”, „Projekt TOP OBSŁUGA kluczem do zwiększenia dynamiki rozwoju firmy”. Zapoznały się również z wykorzystaniem technologii ograniczającej emisję dwutlenku węgla w budynkach i zakładach produkcyjnych Poznania w oparciu o dane przekazane przez pracownika Oddziału Miejskiego Energetyka Urzędu Miasta Poznań.

W dniach 24.05-26.05.2022 roku Pani Anna Danilczuk i Katarzyna Osiekowicz w ramach wyżej wymienionego projektu uczestniczyły Targach Przemysłu Odnawialnych Źródeł Energii w Nadarzynie. W ramach wyjazdu studyjnego panie zwiększyły wiedzę z zakresu wytwarzania oraz sprzedaży odnawialnych źródeł energii. Uczestniczyły również w konferencjach: „Polityka klimatyczna”, „Energetyka: biznes czy polityka” oraz „Polityka regulacyjna”. Zapoznały się również z ekologicznymi rozwiązaniami występującymi w  Warszawie, takimi jak szklane budynki, eko-chodniki, czy ekologiczne strefy, w których mieszkańcy mogą odpocząć. Oprócz rozwiązań ekologicznych, panie mogły zwiększyć swoją wiedzę z zakresu sprzedaży nowoczesnych ekologicznych produktów. Porozmawiać z przedsiębiorcami, porównać formy prezentacji ofert handlowych, czy dowiedzieć się, jak przedsiębiorcy nawiązują współpracę z dostawcami energii, klientami instytucjonalnymi
czy indywidualnymi.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.