EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Hola

pozdrowienia

Praktykanci z Hiszpanii pozdrawiają praktykantów  z Portugalii
Za co kochamy „EKONOMIK"?
... m.in. za możliwość odbywania zagranicznych praktyk.
Ze słonecznej Walencji pozdrawiamy grupę w Povoa de Varzim (Portugalia)
Grenada, Povoa de Varzim, Walencja od marca 2022r. gościły aż 118 uczniów naszej szkoły na praktykach zagranicznych.
W Hiszpanii (Grenada i Walencja) uczniowie uczestniczą w projekcie "Nauka nie ma żadnej ojczyzny"- mobilności zawodowe uczniów  i kadry ZSHE, a w Portugalii "Praktyki nauczycielem życia" - staże zagraniczne uczniów i job shadowing kadry ZSHE. Oba projekty realizowane są w ramach Programu Erasmus+.

Vemo - nos por AI
Hasta luego
Do zobaczenia

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.