EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Uczniowie ZSHE na tropie Świętego Graala

Wielu turystów przybywa do Walencji w poszukiwaniu Świętego Graala. Pochodzący z I wieku n.e. kielich, z którego wg tradycji miał korzystać Jezus Chrystus podczas Ostatniej Wieczerzy, odnaleźliśmy w Katedrze NMP. Le Seu de Valencia została wzniesiona na miejscu meczetu, a jej budowa zajęła blisko 700 lat. Dziś prezentuje połączenie różnych stylów architektonicznych z wyraźną dominacją gotyku. Nie omieszkaliśmy również pokonać 207 stopni schodów wieży katedralnej, by cieszyć się piękną panoramą miasta.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.