„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

2 13 19 29 30

 

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Spotkanie z sędzią

Pani Danuta  Włodarczyk-Bowszyc  Sędzia  Sądu Rodzinnego i Nieletnich spotkała się  11.10.2010 r. w auli naszej szkoły z młodzieżą klasy I, i II. Tematem spotkania było omówienie przepis ów ustawy o postępowaniu wobec nieletnich w przypadku popełnienia czynów zabronionych i demoralizacji. Spotkanie zorganizowała Pani Irena Kalicka-Fiłonowicz.

Facebook