EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

INTERNAT POMAGA UKRAINIE

Społeczność Internatu przeprowadziła pod kierunkiem pań: Elżbiety Błaszczyk i Ewy Kosińskiej zbiórkę na potrzeby dzieci z Ukrainy, które przyjechały do Polski w marcu 2022r i przebywają w białostockim Domu Dziecka.

Ufundowaliśmy dzieciom słuchawki bezprzewodowe potrzebne do nauki.

Poniżej zamieszczamy podziękowanie oraz dokumentację ze zrealizowanego zadania.

Ponad to panie: Izabela Grochowska i Milena Kraszewska zorganizowały w internacie zbiórkę żywności i środków chemicznych, które zostały przekazane na potrzeby uchodźców przybywających do Białegostoku z terenów objętych wojną.

Wszystkim, którzy wsparli nasze akcje serdecznie dziękujemy!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.