EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW w INTERNACIE

,, Wędrówką jedną życie jest człowieka…”

                             Edward Stachura

 

28 kwietnia 2022r. w podniosłej atmosferze społeczność internatu pożegnała Absolwentów.

Pani kierownik Ewa Górska wygłosiła piękne słowa skierowane do Abiturientów.

Były podziękowania również ze strony absolwentów.

Wychowankowie, którzy angażowali się w działalność na rzecz internatu, reprezentujący wysoki poziom kultury osobistej otrzymali nagrody książkowe, dyplomy i listy gratulacyjne z rąk pani kierownik i swoich wychowawców.

O oprawę artystyczną zadbały grupy VII i VIII oraz wychowankowie: Kuba Szczurowski gr.I, Kacper Ostrowski gr.II  oraz Maciej Kraśnicki gr.III i Piotr Bieniasz gr.II,  pod kierunkiem pani Barbary Choińskiej i pani Marioli Krawczyk- Janowik.

Był też smaczny poczęstunek przygotowany przez panie kucharki.

Te ostatnie wspólne chwile na pewno zostaną w pamięci wielu z nas….  

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.