„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

2 13 19 29 30

 

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Zielona Lekcja

6 października 2010 r. klasa IC z wychowawczynią Panią Edytą  Woźniewską i Panią Iwoną Saniukowicz uczestniczyła  w  bardzo ciekawej „zielonej lekcji”, która odbyła się w Lasach Państwowych Nadleśnictwa Dojlidy. Młodzież zdobyła wiedzę o lasach i gospodarce leśnej naszego województwa. Poznała formy ochrony przyrody, a  z ciekawego wykładu Pana  Dawida Iwaniuka dowiedziała się jaki drzewostan charakteryzuje Podlasie. Na zakończenie były ognisko, kiełbaski i piękna gitarowa muzyka , która umiliła atmosferę  słonecznego dnia.

Facebook