EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Saludos desde Valencia

Pozdrowienia z Walencji przesyła grupa ekonomistów i hotelarzy z kl. IIIf i IIIh, odbywająca praktykę zawodową w Walencji. Poznaliśmy już swoją pracę i wymagania pracodawców wobec nas. Dane nam było również poznać trochę innej kultury i odwiedzić  ciekawe miejsca w Walencji.

W piątek 06 maja wybraliśmy się wraz z naszymi opiekunami do Oceanarium. Oprócz podziwiania tysięcy zwierząt morskich z całego świata, uczestniczyliśmy w pokazie delfinów.

L’Oceanogràfic to największe oceanarium w Europie. W tysiącach  litrów wody mieszkają zwierzęta morskie z całego świata, żyjące w Morzu Śródziemnym, Morzu Czerwonym, zamieszkujące Antarktydę i Arktykę. Mieliśmy okazję zobaczyć mnóstwo gatunków ryb, delfiny, żółwie, lwy morskie, meduzy, krokodyle, pingwiny, flamingi i egzotyczne ptaki. Ale najważniejszym punktem programu był pokaz delfinów. Z bliska mogliśmy podziwiać akrobacje tych wyjątkowych zwierząt.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.