EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Nasze praktyki w hiszpańskich przedsiębiorstwach

Pracujemy w różnych firmach, począwszy od hoteli, hosteli, po przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe  i handlowe. W miejscach naszych praktyk, poznajemy pracę na różnych stanowiskach. Mamy możliwość zgłębienia wiedzy na temat funkcjonowania firmy. Jest to również okazja do przełamania bariery językowej i poznania ciekawych ludzi z całego świata. Dodatkowym atutem naszych praktyk zawodowych jest korzystanie z uroków Walencji i obcowanie z tutejszą kulturą.

W drugim tygodniu praktyk opiekunowie odwiedzili nas w naszych miejscach pracy. Dzięki tej wizycie dowiedzieliśmy się że nasi pracodawcy wyrażają się o nas bardzo pochlebnie. Pracowici, dokładni, sumienni – takie padały najczęściej słowa.

Pozdrawiamy wszystkich z niezwykle ciepłej i słonecznej Walencji.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.