„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

2 13 19 29 30

 

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Pierwszą imprezą, w której główną rolę odegrali uczniowie  klas pierwszych było ich ślubowanie. Odbyło się ono 24 września 2010 roku. W auli szkolnej zebrali się uczniowie, rodzice i nauczyciele. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Alina Grażyna Kuptel witając przybyłych uczniów, ich rodziców i nauczycieli oraz zaproszonych gości. Pan Dyrektor Tomasz Zieliński  w pięknych slajdach zaprezentował szkołę, jej specyfikę, kierunki, bazę obiektu. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły uczniowie złożyli ślubowanie. Potem usłyszeli kilka ciepłych słów od swoich kolegów. Aneta Malko – Przewodnicząca  Samorządu Szkolnego w imieniu uczniów starszych klas, życzyła młodszym koleżankom i kolegom sukcesów w szkole i tego, by była dla nich miejscem, do którego zawsze chętnie będą wracać.

Facebook