EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Kolejny tydzień naszych uczniów Granadzie

Drugi tydzień pobytu uczniów ZSHE w Granadzie w ramach projektu „NAUKA NIE MA ŻADNEJ OJCZYZNY” -  mobilności zawodowe uczniów i kadry ZSHE upłynął na pracy i zdobywaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Szlifujemy znajomość języka angielskiego oraz próbujemy swoich sił w konwersacjach po hiszpańsku.

W drugim tygodniu praktyk uczniowie znali już powierzone im obowiązki. Był to więc czas by bliżej przyjrzeć się atmosferze w firmie i nawiązać relacje z menadżerami i pracownikami w zakładach pracy. Uczniowie cały czas uczyli się nowych rzeczy i szlifowali zdobyte już umiejętności. Wieczorami pod czujnym okiem nauczycieli (opiekunów) uzupełniali dzienniczki praktyk.

Po pracy był czas na relaks i zwiedzanie średniowiecznej Granady. Szczególne miejsce zajmowały dwa zabytki: Plaza Nueva z fontanną i pomnik Izabeli - królowej Hiszpanii. Perłą w koronie jest Alhambra – arabska architektura połączona z elementami chrześcijaństwa tworzy unikalny zabytek w skali światowej. 

W tym tygodniu również uczniowie kształcący się w zawodzie technik ekonomista zakończyli swój zagraniczny staż. Ekonomistki otrzymały certyfikaty potwierdzające odbycie praktyk u poszczególnych pracodawców oraz certyfikaty językowe. 

Punktem kulminacyjnym tygodnia był wieczór flamenco. Flamenco to  muzyka, śpiew, taniec, strój
i zachowania artystów.  Ruch ciała i gesty wyrażają stany emocjonalne tancerzy oraz podkreślają znaczenie słów i melodii. Wszystkich zachwycił hiszpański temperament tancerzy z porywającą andaluzyjską muzyką. 

Pozdrawiamy z Granady !

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.