EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

PIERWSZY TYDZIEŃ PRAKTYK W GRANADZIE ZA NAMI

Nasza praktyka z jednocześnie pasjonującą wyprawą rozpoczęła się na lotnisku Chopina w Warszawie. Zjawiskowy widok z samolotu był początkiem przygody połączonej z pracą.

Hiszpania przywitała nas bardzo ciepło i serdecznie z małymi niespodziankami. Poznaliśmy smak Sahary w postaci żółtego piasku połączonego z deszczem.

Kolejne przyjemne doznania to spotkanie z przedstawicielami firmy Universal Mobility: Magdą, Zosią, Pauliną, Mustafą i Andresem, przedstawiono nam harmonogram zajęć praktycznych w zabytkowym patio naszego hostelu.

Nasi uczniowie następnego dnia zmierzyli się z zadaniami odpowiadającymi ich przyszłym zawodom. Monitoring opiekunów potwierdził rzetelność wykonywanych obowiązków przez uczniów. Pracodawcy dostrzegli i docenili wiele umiejętności naszej młodzieży, co świadczy o bardzo wysokim poziomie kształcenia w naszej szkole.

Jest czas pracy i czas wypoczynku. Magiczną atmosferę poznaliśmy w Albayzin i Sacromonte.

Z egzotyką spotkaliśmy się w Gibraltarze.

Tygiel kulturowy zrobił na nas wrażenie w średniowiecznej Cordobie.

Pozdrawiają gorąco wszyscy uczniowie z profili: technik ekonomista, technik handlowiec
i technik hotelarz, oraz opiekunowie: Panie: Paulina Borys, Anna Piotrowska, Ewa Górska Urszula Przybyszewska-Pukszta, Marta Kirylenko i Pan Andrzej Gauk.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.