EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sportowe sukcesy

Grudzień 2021 przyniósł wiele wydarzeń i sukcesów sportowych. 7 grudnia drużyna chłopców w składzie:Hubert Smok IID, Dziejma Adam IID, Rutkowski Kacper IC, Małyszko Cyprian IIIF wywalczył V miejsce w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w Tenisie Stołowym, nieznacznie ulegając w meczu o medalowe pozycje. Dzień następny przyniósł olbrzymi sukces, a mianowicie wicemistrzostwo w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt w składzie:Justyna Kardaszewicz ID, Pieszko Natalia IIIC, Muczyńska Weronika IVC, Głowacka Julia ID. 9 grudnia drużyna siatkówki dziewcząt po awansie do I Ligi Siatkówki Dziewcząt wróciły z Moniek bez wygranej, lecz po wyrównanych i zaciętych meczach. 10 grudnia to wyjazd drużyny siatkówki chłopców do Wysokiego Mazowieckiego, i dwa zwycięstwa w meczach z mazowieckimi drużynami. Gratulujemy sportowcom ZSHE, a szczególne gratulacje tegorocznym wicemistrzyniom woj. podlaskiego w tenisie stołowym złożył Dyrektor Szkoły Wojciech Janowicz.

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.