EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym

W dniu 17.11.2021 zostały rozegrane w naszej szkole Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym. Zawody zainaugurował Dyrektor Szkoły Wojciech Janowicz rozgrywając pierwszą piłeczkę z poprzednią, a jak się okazało i tegoroczną mistrzynią szkoły Dianą Sobolewską z kl. IVF. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 uczniów. Oto wyniki.

Dziewczęta:

I miejsce-Diana Sobolewska kl. IVF
II miejsce-Justyna Kardaszewicz kl. ID
III miejsce-Natalia Pieszko kl. IIIC
IV miejsce- Wiktoria Rybnik kl. IIC

Chłopcy:

I miejsce-Hubert Smok kl. IID
II miejsce-Adam Dziejma kl. IIID
III miejsce-Kacper Rutkowski kl. IC
Iv miejsce-Cyprian Małyszko kl. IIIF

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.