EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Wycieczka po Białymstoku - "Historia i współczesność miasta"

Tradycyjnie na początku roku szkolnego zainteresowani pierwszoklasiści wzięli udział w wycieczce po Białymstoku. Była to świetna okazja nie tylko do zapoznania się z topografią oraz kulturą i historią naszego pięknego miasta, ale także do wspólnej integracji.

Rolę przewodniczek pełniły: p. Bożena Sarosiek i p. Milena Kraszewska

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.