EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Spotkanie Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej

1MRKP8 października 2021 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w spotkaniu Rady Młodzieżowej Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. Młodzież spotkała się z panem Tomaszem Filipowiczem, pracownikiem Działu Promocji, który przedstawił zaplanowane działania Książnicy Podlaskiej skierowane do młodych ludzi. Gościem specjalnym był Jan „Johnny” Wyspiański z Fundacji Grający Białystok, który opowiedział w ciekawy sposób o rodzajach i korzyściach z grania w planszówki.

„Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie i wspólne zainaugurowanie kolejnego roku działalności  w ramach spotkań Rady Młodzieżowej. Jest nam niezmiernie miło powitać w niej nowe szkoły i podziękować już zaangażowanym. To bardzo miłe, że Państwa placówki interesuje dalszy wpływ na  kształt Rady, czego wyraz otrzymaliśmy w ankietach. Na pewno rozpatrzymy Państwa uwagi i propozycje, przygotowując marcowe spotkanie, na które już serdecznie zapraszamy”.

Z poważaniem i ponownym, gromkim podziękowaniem
Wojciech Muszyński

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.