EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Noc Bibliotek 2021

nocbibliotek

Zapraszamy do wspólnego świętowania Nocy Bibliotek – sobota 9 października 2021.

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego (siedziba główna i filie), Biblioteka Pedagogiczna oraz inne biblioteki naszego regionu (np. Czarna Białostocka, Łapy) zapraszają na spotkania, konkursy, atrakcje wieczorową porą… Naprawdę warto! Czytanie wzmacnia!

Zestawienie wszystkich bibliotek uczestniczących w akcji znajdziesz na: https://nocbibliotek.ceo.org.pl/

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.