EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Narodowe Czytanie 2021

4 września 2021 r. (w sobotę) odbędzie się jubileuszowa dziesiąta edycja Narodowego Czytania. W tym roku czytamy Moralność Pani Dulskiej Gabrieli Zapolskiej.

Ty też weź udział w tej akcji. Sięgnij i poczytaj wybrany fragment, zrób zdjęcie i prześlij je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 10.09.2021 r.

Zapraszamy do obejrzenia gazetki szkolnej nt. Moralności Pani Dulskiej, która znajduje się
w holu szkoły.

Tekst utworu dostępny jest w naszej bibliotece, a także online: 

https://wolnelektury.pl/media/book/pdf/moralnosc-pani-dulskiej.pdf

Narodowe Czytanie 2021

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.