EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Festiwal literacki – godny polecenia!

festiwal literacki1-3 października 2021 r. odbędzie się Festiwal literacki „Na pograniczu kultur”. W programie Festiwalu - spotkania z pisarzami (Andrzej Stasiuk, Paweł Piotr Reszka, Piotr Milewski, Ignacy Karpowicz, Tomasz Kłosowski, Ida Pierelotkin, Agnieszka Suchowierska, Grzegorz Kasdepke), panel dyskusyjny wokół książki „Historia Białorusi”.

W trakcie festiwalu czytelnicy będą mogli na miejscu kupić książki oraz poprosić autora o autograf. Wstęp wolny na wszystkie spotkania.

Miejsce: aula Wydziału Filologicznego Uniwersytetu w Białymstoku na Placu Niezależnego Zrzeszenia Studentów 1.

Termin: od 1 października godz. 10.00 do 3 października godz. 15.30.

Organizator: Fundacja Sąsiedzi przy finansowym wsparciu Miasta Białystok.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.