EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Finansach "Finansomania"

fds

 

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Finansach "Finansomania". Temat przewodni Olimpiady: Bankowość. Projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

 Link do wydarzenia. https://finansomania.edu.pl/

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.