EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Konkurs na pracę pisemną „Wielcy polscy ekonomiści też byli nastolatkami…”

Już po raz 20 pasjonaci ekonomii i zarazem najzdolniejsze szkolne pióra mogą walczyć o nagrody w konkursie NBP na najlepszą pracę pisemną. Konkurs przebiega w dwóch grupach wiekowych – dla uczniów 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz dla szkół ponadpodstawowych. Na prace konkursowe czekamy do 12 października 2021 r. 

Więcej informacji na: nbp.pl/konkursy.

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.