EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT
6 12 31 25 3

Logowanie

Budżet Obywatelski – 058 nasza sala gimnastyczna

Z radością informujemy, że zgłoszony przez szkołę do Budżetu Obywatelskiego projekt „Modernizacja sali gimnastycznej w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku” został pozytywnie zweryfikowany i wpisany na listę projektów zakwalifikowanych do głosowania! Numer projektu 058.

Czy będziemy mieć piękną, zmodernizowaną salę gimnastyczną! TAK – jeśli zdobędziemy więcej głosów niż inni! Liczy się każdy głos!

Termin głosowania: 1 - 15 października 2021 r.

Liczymy na Państwa głosy! Liczymy na głos Twój, i Twój, i Twój… !

Wzór karty do głosowania w formie papierowej oraz link do formy elektronicznej będzie dostępny z naszej strony internetowej z chwilą publikacji Miasta Białystok tj. od 1 października 2021 r.

hala

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.