EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Dni Promocji Zdrowia

W dniach 8-10 czerwca w naszym internacie odbyły się Dni Promocji Zdrowia. Były świetną okazją do wspólnej zabawy i integracji po długim okresie zdalnego nauczania i izolacji społecznej.

Organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji.  Jedną z nich była gra terenowa  „Żyj zdrowo

– rusz się i segreguj”, gdzie przedstawiciele poszczególnych pięter  mogli ze sobą rywalizować                    w potyczkach sportowych i rozwiązując zadnia dotyczące prawidłowej segregacji śmieci . Zwycięzcami okazała się drużyna chłopaków z parteru w składzie: Jakub Szczurowski, Kacper Szeszko, Sebastian Żukowski, Adrian Miltko, Mateusz Panasiuk.

Młodzież mogła także spróbować swoich sił w quizie i teście o zdrowym stylu życia. Największą wiedzą wykazali się Weronika Szczep, Jakub Wasilczyk, Bożena Demurat, Amelia Jankowska.

Zorganizowano również turniej tenisa stołowego gdzie bezkonkurencyjna okazała się Ania Szubzda.

Kolejne lokaty zajęli Kacper Kimborowicz, Krzysztof Dmuchowski i Kinga Słowikowska.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.