EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Najlepsi ze znajomości przepisów prawa pracy, bhp i legalności zatrudnienia

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły odnieśli ogromny sukces w Ogólnopolskim Konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Poznaj swoje prawa w pracy”.

W tym roku Paula Anna Dunaj (IIg) zajęła I miejsce, a Paulina Malinowska (IIIb) II miejsce, pokonały przedstawicieli 15 innych województw (ponad 4,2 tys. uczniów z 230 placówek edukacyjnych). Obie uczennice uzyskały tytuł laureata VIII edycji konkursu.

prawa w pracy

Etap okręgowy i centralny konkursu odbył się w  Okręgowych Inspekcjach Pracy  w maju 2021 roku w reżimie sanitarnym. Wręczenie nagród nastąpiło 8 czerwca 2021 roku w Warszawie w siedzibie Głównego Inspektora Pracy.  Paula otrzymała bon podarunkowy na kwotę 2 tys. zł, a Paulina na kwotę 1,6 tys.  zł.  Pani prof. Aneta Nartowicz otrzymała list gratulacyjny od Głównego Inspektora Pracy Katarzyny Łażewska- Hrycko.

Konkurs prowadzony jest w ramach programy edukacyjnego Państwowej Inspekcji Pracy „Kultura bezpieczeństwa”.

Serdecznie gratulujemy.

Więcej na stronie:

https://www.pip.gov.pl/pl/wiadomosci/125725,bialostocka-mlodziez-najlepiej-zna-swoje-prawa-w-pracy.html

media o nas

ośrodek karierykoło hotelarsko-turystyczne133 Szkolna Grupa Amnesty Internationalkumunoque

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.