EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Pożegnanie Absolwentów 2021 w Internacie Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku

W dniu rozpoczęcia egzaminów maturalnych tj. 4 maja 2021 roku mieliśmy okazję spotkać się na krótko z  tegorocznymi maturzystami.

Była to okazja do pożegnania wychowanków, którzy przez ostatnie trzy lub cztery lata mieszkali w internacie. Mogliśmy wreszcie popatrzeć na siebie - chociaż z daleka, przy zachowaniu reżimu „covidowego” oraz maseczek, szczelnie zakrywających nasze twarze. Ale przecież najważniejsze są oczy - zwierciadło duszy. A one wyrażały wiele emocji: od tęsknoty, onieśmielenia, wzruszenia po autentyczną radość ze spotkania.

Wszyscy Absolwenci otrzymali pamiątkowe upominki, słodką niespodziankę oraz dobre słowo od Pani Kierownik, która ze wzruszeniem pożegnała najstarszych wychowanków  w imieniu Rady Wychowawczej i wszystkich pracowników. Kończąc stwierdziła: nie mówię żegnam, mówię Wam -  do zobaczenia i życzę  powodzenia  w dorosłym życiu.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.