EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

METRO Student

Absolwent naszej szkoły Kamil Jankowski zakwalifikował się do programu METRO Student. Od października 2010 r.rozpoczyna studia dzienne w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Czesne za studia oraz utrzymanie we Wrocławiu finansowane jest przez koncern METRO Group. Gratulujemy Kamilowi i życzymy mu wielu sukcesów.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.