EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Narciarstwie Biegowym

Osiągnęliśmy pierwszy tegoroczny sukces sportowy. Uczeń klasy IIA Szymon Matoszko został brązowym medalistą Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Narciarstwie Biegowym. Zawody odbyły się na trasach biegowych w Lasku Pietrasze. Gratulujemy.

sukces w narciarstwie biegowym

Sekcje sportowe

Lekkoatletyka:
poniedziałek
15.30-17.00
Trener:
Krystyna
Danilczyk-Zabawska

 

Siatkówka dziewcząt:
środa
15.30-17.00
Trener:
Marta Dziedziul

 

Siatkówka chłopców:
wtorek
16.20-17.50
Trener:
Dariusz Zienkiewicz

media o nas

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.