EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2021
        w rankingu PERSPEKTYW
„Praktyki nauczycielem życia
– staże zagraniczne uczniów
i Job shadowing kadry ZSHE”
Projekt realizowany w latach 2021-2022
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Praktyczne umiejętności w handlu

Projekt "Praktyczne umiejętności w handlu" – Certyfikaty IHK (Niemieckiej Izby Przemysłu i Handlu)

Metro Edukacja

Od marca do października 2010 r. w naszej szkole realizowany jest prestiżowy europejski projekt edukacyjny pt: „Praktyczne umiejętności w handlu” w ramach, którego najlepsi uczestnicy programu METRO Edukacja biorą udział w kursie certyfikacyjnym magdeburskiej i warszawskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Istotnym elementem projektu wzbogacającym wiedzę teoretyczną uczniów są miesięczne praktyki w placówkach Makro Cash&Carry oraz Real. Absolwenci projektu po zdaniu egzaminu otrzymają certyfikat IHK potwierdzający praktyczne umiejętności handlowe w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.