EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

System Wizualnej Identyfikacji Firmy i dekoracje w obiektach hotelarskich

Uczniowie ZSHE kształcący się w zawodzie technik hotelarstwa uczestniczyli w zajęciach pozalekcyjnych „System Wizualnej Identyfikacji Firmy i dekoracje w obiektach hotelarskich”. Zajęcia realizowane były w ramach projektu „Nauka jest wartością - nowoczesna przestrzeń kształcenia zawodowego w ZSHE”. Uczniowie pracowali metodą projektu. Tworzyli własne materiały dotyczące identyfikacji hotelu: logo, hasło reklamowe, wizytówki, ulotki oraz gadżety reklamowe. Tylko dopracowana identyfikacja wizualna jest jednym z kluczowych czynników budujących pozytywny wizerunek firmy, mający wpływ na jej rozpoznawalność.

Dopełnieniem zajęć było rozwijanie umiejętności artystycznych i kreatywności. Uczniowie tworzyli dekoracje z materiałów które można wykorzystać w pracy hotelarza: kwiatów świeżych, sztucznych, serwetek i ręczników. W wykonanie prac młodzież włożyła dużo wysiłku
i pomysłowości.

Na zakończenie zajęć uczestnicy prezentowali efekty swoich prac, które zostały ocenione i nagrodzone. Komisja konkursowa przyznała:

I miejsce Natalii Paszkowskiej z klasy IV e
II miejsce Martynie Stasiewicz z klasy III f
III miejsce Milenie Mańkowskiej z klasy III f

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.