EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Europejski Konkurs Statystyczny

Europejski Konkurs Statystyczny

Wystartowała czwarta edycja Europejskiego Konkursu Statystycznego (EKS). EKS organizowany jest przez Eurostat we współpracy z 16 urzędami statystycznymi krajów europejskich, w tym Głównym Urzędem Statystycznym. Na stronie eks.stat.gov.pl znajduje się regulamin i aktualności o konkursie.

Zorganizuj zespół i podejmij wyzwanie.

Zgłoszenia przez LIBRUS Synergia przyjmuje p. Ewa Drewnowska

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.