EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

POZNAJEMY BIAŁYSTOK

Wychowankowie klas pierwszych internatu uczestniczyli w wycieczce „Poznajemy Białystok” zorganizowanej przez p. B Sarosiek i  p. M. Kraszewską. Piękna pogoda sprzyjała odwiedzaniu najatrakcyjniejszych miejsc w naszym mieście. Poza historią i topografią młodzież została zapoznana również z zasadami bezpiecznego poruszania się po mieście.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.