EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Internetowy konkurs o Janie Pawle II

 
  Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie internetowym o Janie Pawle II. Zakres tematyczny konkursu obejmuje życie, działalność oraz pontyfikat papieża.

  Konkurs polega na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na pytania zamieszczone na stronie https://www.facebook.com/bpciechanow od 12 do 16 października 2020 r. – pytania będą zadawane codziennie. Poprawne odpowiedzi, podpisane imieniem i nazwiskiem, można przesyłać do 18 października 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie internetowej biblioteki http://www.bpciechanow.edu.pl/ oraz Facebooku w dniu 21października 2020 r. Dla laureatów konkursu przewidziane są gadżety oraz nagrody książkowe.

Regulamin dostępny jest na stronie internetowej organizatora konkursu https://www.bpciechanow.edu.pl/  oraz w naszej szkolnej bibliotece.