EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Medal "Diligentiae - za pilność" 2020

02 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2020/2021. W trakcie uroczystości wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie i nauczyciele. Wśród nagrodzonych: uczennica naszej szkoły Gabriela Glińska z kl. IVc i Pani Lucyna Rojecka – nauczycielka geografii.

 Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego wszystkim uczniom życzę wielu radości, osiągnięć, zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i pasji. Niech lata spędzone w szkole będą tymi szczęśliwymi – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski. –Nauczycielom i pracownikom oświaty życzę satysfakcji z pracy i samych sukcesów zawodowych.

Gratulujemy Gabrysi i Pani L. Rojeckiej tej prestiżowej nagrody!

Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez Prezydenta Miasta Białegostoku co roku, a wręczane podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego.

 

 

Facebook