EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Olimpus

Miło mi poinformować, że uczniowie z naszej szkoły startowali w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus. Celem Konkursu było pogłębienie wiedzy o św. Janie Pawle II . Dyplomy otrzymali: Dawid Owczarczuk 1F, Cyprian Małyszko 1F, Zuzanna Nawarenko 2C, Mateusz Malinowski 2C, Patrycja Roszkowska 2C, Agnieszka  Szyszko  1CP.

Gratuluję, dziękuję za współpracę i życzę dalszych sukcesów w zdobywaniu wiedzy. 

Barbara  Piotrowska

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.