EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Sukces naszej wychowanki – Ady Kowalewskiej

W dniu 04.03.2020 w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie została podsumowana I edycja
Wojewódzkiego Konkursu Recytatorsko-Fotograficznego “Podlasie w moim sercu”. Celem Konkursu było upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy o ziemi podlaskiej oraz rozbudzanie pasji recytatorskich i fotograficznych. Patronat nad przedsięwzięciem objął minister rolnictwa Pan Jan Krzysztof Ardanowski oraz marszałek województwa podlaskiego Pan Artur Kosicki. Miło nam poinformować, że spośród 192 prac fotograficznych nadesłanych przez 75 uczniów ze szkół podstawowych, internatów i burs z całego województwa- nasza wychowanka Adrianna Kowalewska, uczennica klasy Ic Technikum Ekonomicznego- uzyskała nagrodę organizatora za przepiękny, zimowy pejzaż. Organizatorzy zadbali o bardzo uroczystą oprawę połączoną z projekcją niezwykle interesującego filmu o Narwiańskim Parku Narodowym. Mamy nadzieję, że przepiękna idea konkursu będzie kontynuowana a nasi wychowankowie po raz kolejny będą mogli zaprezentować swoje fotograficzne i recytatorskie pasje.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.