EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Ośmiu Wspaniałych

Paulina Bilkiewicz wolontariuszka Koła Caritas w Internacie Zespołu Szkół Handlowo- Ekonomicznych została nagrodzona w tegorocznej edycji konkursu „Ośmiu Wspaniałych”. Decyzją Kapituły Konkursu XXV białostockiej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków Ośmiu Wspaniałych otrzymała tytuł Laureatki „Wspaniałej Wolontariuszki”. Jest to zasłużone wyróżnienie. Paulina Bilkiewicz od wielu lat działa w wolontariacie, jak sama mówi; „kocha pomagać”. Z dużym zaangażowaniem włączyła się w prace Koła Caritas. Wykazuje zainteresowanie pracą na rzecz osób niepełnosprawnych, ma z nimi bardzo dobry kontakt. Paulina pracuje również na rzecz Fundacji Mali Wojownicy oraz Fundacji Pomóż Im. Uroczyste wręczenie nagrody zostanie zorganizowane w czasie, gdy możliwe będzie organizowanie większych imprez.

Na zdjęciu – w ubiegłym roku Paulina w imieniu wolontariuszy Koła Caritas odbierała dyplom przyznany dla naszego Koła Caritas, które wygrało w kategorii grupowej konkursu Ośmiu Wspaniałych.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.