EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2020
        w rankingu PERSPEKTYW
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Zasady działania Zespołu Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku od dnia 25 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,
Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej informujemy:

1. Od dnia 25 marca 2020 r. zajęcia lekcyjne będą prowadzone z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, przede wszystkim z wykorzystaniem dziennika Librus Synergia. Informacje o sposobach przekazywania wiedzy i oceniania przekazane zostaną przez nauczycieli i wychowawców. Udział w zajęciach zdalnych jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

2. W celu zapewnienia uczniom i rodzicom możliwości konsultacji informujemy, że za pośrednictwem dziennika elektronicznego nauczyciele dostępni są w godzinach wynikających z dotychczasowego planu lekcji, a pedagodzy szkolni zgodnie z grafikiem dostępnym na stronie szkoły w zakładce "pedagog".

3. Prosimy rodziców o monitorowanie postępów dziecka przez dziennik elektroniczny.

4. Wszelkie niezbędne informacje odnajdziecie Państwo na stronie WWW szkoły, w wiadomościach i ogłoszeniach w dzienniku elektronicznym i na szkolnym FB.

5. Informujemy, iż budynek szkoły jest zamknięty do odwołania a wszelkie sprawy prowadzone przez sekretariat ZSHE obsługiwane są przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie tel.: 857422230.

UWAGA! W przypadku utraty loginu i hasła do dziennika elektronicznego prosimy o niezwłoczny kontakt z wychowawcą klasy lub z sekretariatem przez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W przypadku utraty samego hasła prosimy o e-mail pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podanym w treści loginem, imieniem i nazwiskiem oraz klasą.