EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

V Edycja Powiatowego Dyktanda z Języka Angielskiego

4 marca 2020 roku odbyła się V Edycja Powiatowego Dyktanda z Języka Angielskiego. Organizatorami konkursu byli Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Białymstoku oraz Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku. W dyktandzie wzięło udział 50 uczniów klas VII i VIII z 19 szkół podstawowych z powiatu białostockiego i miasta Białystok. Tematem dyktanda był człowiek. W tym roku zostało ono poświęcone pamięci absolwenta naszej szkoły, Pana Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, którego setną rocznicę urodzin obchodziliśmy 26 listopada 2019 roku. Uczniowie przez 45 minut, w pełnym skupieniu, pisali tekst dyktanda. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze. Poziom był wysoki, a konkurencja duża. 

Organizatorzy dyktanda: Agnieszka Górska, Daria Wiktorzak

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.