EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Indeksy na PB zdobyte!!!

3 marca 2020 roku na Politechnice Białostockiej odbył się etap centralny ogólnopolskiej VIII edycji Olimpiady o Polskim i Europejskim Rynku Pracy, organizowany przez Pracownię Badań, Analiz i Strategii Rozwoju Edukacji przy CKU w Białymstoku i Politechnikę Białostocką.

Do tego etapu  zakwalifikowało się 12 uczniów naszej szkoły.  W wyniku dwuetapowych zmagań, nasi uczniowie uzyskali 2 z 3 tytułów laureata i 6 z 17 tytułów finalisty. Po etapie pisemnym i ustnym zajmowaliśmy dwa pierwsze miejsca.

Natalia Kościuk (IIa) zajęła I miejsce, Paulina Malinowska (IIb) II miejsce,

Kamil Narbutt (IIIc) V miejsce.

Finalistami zostali: Mateusz Malinowski (IIc),  Julka Kiercul (IIIg), Aleksandra Masiejczyk (IIa), Eliza Pietrzycka (IIa) i Mateusz Iwanowicz (IIa).

Laureaci i finaliści otrzymali nagrody rzeczowe oraz uzyskali prawo do przyjęcia na studia PB z pominięciem konkursu świadectw.

Natalia i Paulina otrzymały również zaproszenie na wyjazd studyjny do Brukseli.

Więcej na stronie:

https://pb.edu.pl/2020/03/04/bialostoczanki-najlepsze-w-olimpiadzie-wiedzy-o-polskim-i-europejskim-rynku-pracy/

http://pracownia.ckubialystok.pl/viii-edycja-olimpiady-wiedzy-o-polskim-i-europejskim-rynku/

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.