EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

REPLAY WALENTYNEK

Dla wszystkich, którzy przetrwali 14 lutego i nie polegli pod ciężarem misiaczków, pluszaczków i serduszek w Internacie ZSHE zorganizowano REPLAY WALENTYNEK. Specjalnie w tym dniu reaktywowana została Randka w Ciemno!!! W teleturnieju jedna z najładniejszych wychowanek internatu wybrała spośród 3 kandydatów jednego, z którym poszła do kina na wybrany przez siebie film. Masa humoru, dobra zabawa oraz wesołe występy chłopców z „Internackiego Boys Bandu”.W ich wykonaniu wysłuchaliśmy utwór pt: „Głupi ja” autorstwa Organka, oraz układ choreograficzny do piosenki „kylie” zespołu Akcent. W tym dniu można było również robić zdjęcia z przyjacielem lub sympatią w wielkim „Walentynkowym Sercu”, najładniejsze zdjęcie zostało nagrodzone.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.