EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Okręgowy etap XLVI Olimpiady Geograficznej w ZSHE

W dniach 8-9 lutego br. odbył się w naszej szkole okręgowy etap XLVI Olimpiady Geograficznej. Do części pisemnej przystąpiło 38 najlepszych geografów z województwa podlaskiego. Następnie 11 uczniów zaprezentowało się komisji w części ustnej zawodów. Jury, któremu przewodniczył nauczyciel ZSH-E – Jakub Ostaszewski, dokonało oceny wypowiedzi i wytypowało laureatów. Będą oni reprezentowali nasze województwo w zawodach ogólnopolskich w Gdyni. Być może są wśród nich także uczniowie, którzy w sierpniu będą reprezentować Polskę na zawodach w Stambule…

Licząc na to, że w tej geograficznej elicie znajdą się w niedalekiej przyszłości uczniowie naszej szkoły, Pan Jakub Ostaszewski zaprasza już dziś do udziału w konkursach geograficznych (więcej szczegółów - sala nr 53).

 X KONKURS
HISTORYCZNY

Mikołaj Kopernik - zdjęcie

Mikołaj Kopernik
i
jego czasy

- regulamin konkursu

- wzór zgłoszenia

- wzór protokołu  z eliminacji

Organizujemy

XVII Konkurs
Rachunkowości
XVII Konkurs Rachunkowości  szkół ekonomicznych województwa podlaskiego
szkół
ekonomicznych
województwa
podlaskiego

 

- regulamin konkursu

- lista zgłoszonych

- o konkursie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.