EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Biwak matematyczny

W dniach 16 – 20 grudnia 2010r. uczniowie klas pierwszych Technikum Ekonomicznego uczestniczyli w innowacyjnym Biwaku Matematycznym w Zakopanem. Wyjazd zorganizowano w ramach projektu realizowanego pod hasłem „Nauki ścisłe priorytetem społeczeństwa opartego na wiedzy”
Młodzież brała codziennie aktywny udział w 5-godzinnych zajęciach diagnozujących poziom wiedzy i umiejętności z matematyki - wkrótce opublikujemy ich opinie :) 
     Materiały diagnostyczne, innowacyjne zadania, ćwiczenia przygotowały i profesjonalnie przeprowadziły Panie: dr D. Mozyrska z Politechniki Białostockiej oraz mgr K. Kowejsza, mgr K. Pańkowska, mgr K. Wieliczko - nauczycielki matematyki naszej Szkoły. Celem tych zajęć było również zbadanie zaangażowania uczniów w rozwiązywanie problemów matematycznych a także ich osobisty stosunek do nauki matematyki.
Nie zabrakło też czasu na relaks. Uczestnicy Biwaku podziwiali piękno panoramy Tatr z Gubałówki, piekli kiełbaski na ognisku i bawili się przy dźwiękach góralskiej muzyki, malowali obrazki na szkle poznawali tajniki pracy ratowników TOPR-u, słuchali opowieści i legend o Podhalu, zaś w drodze powrotnej zwiedzili zabytki Krakowa.

Opracowała Ewa Drewnowska - specjalista ds. ewaluacji


Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.