EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Hip, hip, hura!

Z radością informujemy, ze wszystkie książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa zostały już wprowadzone do księgozbioru biblioteki szkolnej i czekają na swoich czytelników. Wśród nich, nie tylko lektury, ale i mnóstwo nowości wydawniczych. Miłośnicy fantastyki, kryminałów, literatury obyczajowej i historycznej – na pewno znajdą coś dla siebie! Zapraszamy do biblioteki!

media o nas

GODZINY PRACY

pn 8.30-17.00

wt 8.30-17.00

śr 8.30-17.30

czw 8.30-18.00

pt 8.30-17.15

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.